13. augustil toimub Rõuges Meie Liigume triatlon ja avaveeujumisvõistlus

Spordiklubi Meie Liigume eestvedamisel toimub 13. augustil Rõuges Meie Liigume III Rõuge triatlon ja Meie Liigume II Rõuge avaveeujumisvõistlus.

Järjekorras juba kolmas Meie Liigume Rõuge triatlon saab alguse 13. augustil kell 11.00. Juba teist aastat järjest on Rõuge võistlus triatloni Eesti karikasarja üheks etapiks ja kuulub ka Meie Liigume Medita triatlonisarja, mille ülejäänud etapid toimuvad 23. juulil Kuremaal ja 21. augustil Tõrvas.

Traditsiooniliselt toimub lastevõistlus, pikem põhistart ning võistlema on oodatud ka harrastajad ning võistkonnad.

Lisainfo võistluse kohta on leitav aadressilt https://www.sportos.eu/ee/et/meie-liigume-iii-rouge-triatlon/. Sealsamas saab ennast ka kuni 7. augustini soodsalt registreerida.

Rõuge triatlonile järgneb algusega kell 17.30 Meie Liigume II Rõuge avaveeujumisvõistlus, mis esmakordselt on ka Eesti Ujumisliidu avaveeujumissarja üheks etapiks!

Lapsed ja noored saavad võidu ujuda 250m, harrastajate distantsiks on 1km ning põhivõistlusel tuleb ujuda 2km.Esmakordselt toimub võistlusel ajavõtmine kiipidega.

Täpsem info Meie Liigume II Rõuge avaveeujumisvõistluse kohta on leitav aadressilt http://meieliigume.ee/uritused/uritus/meie-liigume-ii-rouge-avaveeujumisvoistlus/. Sealsamas toimub ka võistlusele eelregistreerimine!

Meie Liigume Rõuge üritusi toetavad Rõuge Vallavalitsus, Eesti Kultuurkapitali Võrumaa ekspertgrupp, Eesti Triatloni Liit, Eesti Ujumisliit, Medita kliinik, meditsiinilabor Synlab, Tarmeko, Ikodor, Ehitustrust, Enervit ja Reginett.

Lisainfo:

Siim Ausmees
Spordiklubi Meie Liigume
503 2748
siim@meieliigume.ee