23. juulil toimub Kuremaal Meie Liigume triatlon ja avaveeujumisvõistlus

Spordiklubi Meie Liigume eestvedamisel toimub 23. juulil Kuremaal Meie Liigume IV Kuremaa triatlon ja Meie Liigume III Kuremaa avaveeujumisvõistlus.

Järjekorras juba neljas Meie Liigume Kuremaa triatlon saab alguse 23. juulil kell 11.00.

Sellel aastal on võistlusel rohkem võistlusklasse ning starte on kokku kolm. Samuti on uuenduseks asjaolu, et võistluse vahetusala paikneb Kuremaa ranna parklas, kus on paremad võimalused võistluse korraldamiseks.

Meie Liigume IV Kuremaa triatlon on ühtlasi tänavuse Meie Liigume Medita triatlonisarja avaetapiks. Lisaks Kuremaale toimuvad võistlused ka 13. augustil Rõuges ja 21. augustil Tõrvas.

Lisainfo võistluse kohta on leitav aadressilt https://www.sportos.eu/ee/et/meie-liigume-iv-kuremaa-triatlon/. Sealsamas saab ennast ka kuni 17. juulini soodushindadega registreerida!

Kuremaa triatlonile järgneb algusega kell 17.30 Meie Liigume III Kuremaa avaveeujumisvõistlus, mis esmakordselt on ka Eesti Ujumisliidu avaveeujumissarja üheks etapiks!

Lapsed ja noored saavad võidu ujuda 300m, harrastajate distantsiks on 1km ning põhivõistlusel tuleb ujuda 2km.Esmakordselt toimub võistlusel ajavõtmine kiipidega.

Täpsem info Meie Liigume III Kuremaa avaveeujumisvõistluse kohta on leitav aadressilt http://meieliigume.ee/uritused/uritus/meie-liigume-iii-kuremaa-avaveeujumisvoistlus/. Sealsamas toimub ka võistlusele eelregistreerimine!

Meie Liigume Kuremaa üritusi toetavad Jõgeva Vallavalitsus, Eesti Kultuurkapitali Jõgevamaa ekspertgrupp, Kuremaa ujula, Kuremaa loss, Kuremaa Vabatahtlik Järvepääste, Eesti Ujumisliit, Medita kliinik, meditsiinilabor Synlab, Tarmeko, Ikodor, Ehitustrust ja Reginett. Võistluste energiapartner on Enervit.

Lisainfo:

Siim Ausmees
Spordiklubi Meie Liigume
503 2748
siim@meieliigume.ee