Alguse saab Eesti Ekstreemjooksu karikasari

Eesti Multispordi Liidu eestvedamisel on ellu kutsutud Eesti Ekstreemjooksu karikasari, mille raames toimub 2017. aasta suvel kokku neli eripalgelist ja põnevust pakkuvat jooksuvõistlust. 

Sarja kuuluvad:

Kõikide sarja raames toimuvate jooksuvõistluste ühisteks märksõnadeks on ekstreemsus, takistused ning tavapärasest erinev lähenemine jooksuradadele. Kõikidel võistlustel toimub noorematele osalejatele mõeldud lühijooks ning pikem põhijooks. Osalema oodatakse nii inviduaalselt kui ka võistkonniti!

Tänavused Eesti ekstreemjooksu / OCR / takistustega maastikujooksu meistrid selguvad 10. juunil Mulgimaal toimuval Tõrva ekstreemjooksul.

Registreerimine sarja kõikidele võistlustele või ainult mõnele etapile on avatud sportos.eu keskkonnas https://www.sportos.eu/ee/et/eesti-ekstreemjooksu-karikasari-2017 – kõikidele sarja neljale etapile eelregistreerunule on ette nähtud Eesti Ekstreemjooksusarja särk, mille kättesaamine toimub 23. aprillil toimuval Tehvandi mäejooksul.

Eesti Ekstreemjooksu sari toimub Eesti Multispordi Liidu egiidi all, mille eesmärgid ja põhitegevus on suunatud multispordi ja sellega seotud multispordi alade harrastamisele Eestis.

Sarja raames toimuvaid võistlusi korraldavad spordiklubi Meie Liigume ja Pisisaare spordiklubi.

Lisainfo:

Eesti Multispordi Liit
www.multispordiliit.ee
info@multispordiliit.ee
 
Spordiklubi Meie Liigume
Siim Ausmees
503 2748
siim@meieliigume.ee
www.meieliigume.ee
 
Elmo Krumm
Pisisaare Spordiklubi
5357 5795
elmo.krumm@pajusi.ee