Avatud on eelregistreerimine Eesti ainukesele SwimRun võistlusele!

14. juulil 2018 toimub Otepääl Eesti ainukene SwimRun võistlus, Pühajärve SwimRun Baltic Challenge, kus osalejatel tuleb korduvalt ujuda ja joosta. Lisaks SwimRun üritusele toimuvad Pühajärve ääres 13. juuli õhtupoolikul Eesti meistrivõistlused aquatlonis ja 14. juulil Pühajärve avaveeujumisvõistlus.

SwimRun on üle kogu maailma populaarsust võitev multispordiala, mille käigus tuleb korduvalt läbida ujumis- ja jooksuetappe. SwimRun võistluse muudab põnevaks asjaolu, et võistlejatel tuleb kogu vajaminev varustus endaga kaasas kanda ning etappide vahepeal ei toimu näiteks triatlonile omast riiete ega inventari vahetust. Ühtlasi on SwimRun üritus mõnusaks vahelduseks ning treeningvõimaluseks multisportlastele, kes tahavad ennast proovile panna ujumis- ja jooksuvõistlusel.

Pühajärve SwimRun Baltic Challenge põhivõistluse pikkuseks on 12km ja see kulgeb päripäeva ümber Pühajärve. Põhivõistlusel on kokku kümme jooksuosa ja kümme ujumisdistantsi. Põhivõistlusele lisandub 2km pikkune lastevõistlus ja 3,5km pikkune lühivõistlus.

Pühajärve SwimRun Baltic Challenge on osa 13.-14. juulil 2018 Pühajärvel toimuvast Pühajärve Swim&Run Weekend programmist, mille raames toimuvad 13. juuli õhtul Eesti meistrivõistlused aquatlonis ja 14. juulil Pühajärve avaveeujumisvõistlus.

Soodne eelregistreerimine Pühajärve SwimRun Baltic Challenge ja Pühajärve Aquatlon võistlustele on avatud aadressil www.swimrun.ee.

Pühajärve Swim&Run Weekend 2018 peakorraldajateks on Eesti Multispordi Liit ja spordiklubi Meie Liigume.

Võistluste peatoetajaks on Tartus tegutsev Medita Kliinik. Võistluste läbiviimist toetavad Otepää Vallavalitsus, Keskkonnaamet, Riigimetsa Majandamise Keskus, Kolga saun ja Pühajärve SPA&Puhkekeskus.

Lisainfo:

Siim Ausmees
Pühajärve Swim&Run Weekend 2018
peakorraldaja
503 2748
siim@swimrun.ee