Eesti Ekstreemjooksu kariksari jätkub 5. mail Sakus

Eesti Ekstreemjooksu karikasari jätkub 5. mail Sakus toimuva Saku Ekstreemjooksuga.

Saku Ekstreemjooksu puhul on tegemist põneva jooksuvõistlusega, mille käigus tuleb osalejatel lisaks jooksmisele veel hüpata, roomata ja ronida. Nimelt paigaldatakse jooksuradadele mitmeid tehislikke takistusi ning joosta tuleb tavapärasest erinevatel radadel.

Vaata 2017. aasta võistluse galeriid

Võistluspäeva avab kell 12:00 3km pikkune noortejooks, millele järgneb kell 13:00 12km põhijooks ja kell 13:30 6km lühijooks. Võistluskeskus paikneb Saku tervisemajade suusamaja juures.

Soodsam eelregistreerimine võistlusele toimub kuni 29. aprilli südaööni sportos.eu keskkonnas aadressil https://www.sportos.eu/ee/et/saku-ekstreemjooks-2018/. Registreeruda saab ka võistluspäeval kohapeal kuni 30 minutit enne vastavat starti.

Noorte- ja põhijooksust saab osa võtta nii individuaalselt kui ka kolmeliikmeliste võistkondadena, lühijooksust ainult individuaalselt. Võistkondade liikmed osalevad ka individuaalarvestuses.

Kõigile osalejatele on ette nähtud Sportlandi 20% sooduskupong ja Exit Room põgenemistubade 10€ voucher.

Saku Ekstreemjooks on Eesti Ekstreemjooksu karikasarja II osavõistlus. Saku võistlusele järgneb 1. juulil Tõrva Ekstreemjooks, 11. augustil Tartu Ekstreemjooks ja 26. augustil Viljandi Ekstreemjooks. Täpsem info sarja kohta on leitav aadressilt https://www.sportos.eu/ee/et/eesti-ekstreemjooksu-karikasari-2018.

Saku Ekstreemjooksu peakorraldajateks on spordiklubi Meie Liigume koostöös Eesti Multispordi Liiduga. Võistluse peatoetajaks on Medita Kliinik. Võistluse läbiviimist toetavad Saku vald, Eesti Kultuurkapital, meditsiinilabor SYNLAB, Ikodor, Reginett, Tarmeko, Tartu Mill, Exit Room põgenemistoad ja Sportland.