ERMi Jüriöö Jooks ootab osalema!

Spordiklubi Meie Liigume ja Eesti Rahva Muuseum kutsuvad osa võtma 22. aprillil Tartus toimuvast ERMi Jüriöö Jooksust, et tähistada sportlikult Eesti Vabariik 100 ja Jüriöö ülestõusu 675 aastapäevasid!

ERMi Jüriöö Jooksu avab 22. aprilli õhtupoolikul 2km pikkune lastejooks, millele järgnevad 5km ja 10km pikkused võistlused. Lisaks jooksjatele on Raadile oodatud ka kepikõndijad ja kiiret kõndi harrastavad spordisõbrad.

Jooksuvõistluse keskus paikneb Eesti Rahva Muuseumi B-parklas ning võistlusrajad kulgevad muuseumi ümbruses, ajaloolises Raadi mõisa pargis ja piirkonna kergliiklusteedel.

Autasustatakse kõikide võistlusklasside kolme parimat osalejat ning kõikidele osalejatele on ette nähtud osalejamedal.

Soodne eelregistreerimine 22. aprillil Tartus toimuvale ERMi Jüriöö Jooksule on avatud sportos.eu keskkonnas aadressil https://www.sportos.eu/ee/et/ermi-jurioo-jooks/ . Sealtsamast leiab ka täpsema võistlusjuhendi.

ERMi Jüriöö Jooksu peakorraldaja on spordiklubi Meie Liigume koostöös Eesti Rahva Muuseumiga. Võistluse läbiviimist toetavad Tartus tegutsev Medita Kliinik , Tartu linn, Tartu vald, Tartumaa Spordiliit ja meditsiinilabor Synlab.

Lisainfo:

Siim Ausmees
Spordiklubi Meie Liigume
503 2748
siim@meieliigume.ee