Kokkuvõte Meie Liigume IV Kuremaa avaveeujumisvõistlusest

2. juulil toimus Vooremaal Meie Liigume IV Kuremaa avaveeujumisvõistlus, mis ühtlasi oli Eesti Ujumisliidu 46. avaveeujumise seeriavõistluse I etapp ning Meie Liigume Medita avaveeujumissarja avavõistlus!

Vaatamata olematule ujumisilmale ja Kuremaa järve 17 kraadisele veele, osales võistlusel kokku 55 eri vanuses ujumissõpra! 

Veetemperatuurist tulenevalt otsustasid korraldajad lühendada distantse nii, et lapsed ujusid 150m, harrastajad 600m ning põhivõistluse pikkuseks oli 1,2km.

Lastevõistlusel osales 5 last, kellest kiireim ujuja oli Anette Teder. Harrastajatevõistluse kiireimaks meheks osutus Erik Anja ning naistest Eili Paap. Põhivõistlusel võidutses meestest Sander Paavo ja naistest Meribell Saar. 

Esmakordselt toimus Kuremaa avaveeujumisvõistlusel ka eraldi arvestus kalipsoga ujujatele, keda oli kokku kuus. Kiireimaks meheks osutus Janno Metsapool. Ainukese naisena osales kalipsoklassis Jelena Bondarchuk.

Protokoll – üldjärjestus

Protokoll – tulemused võistlusklassides

Pildigalerii (Harri Niinepuu)

Meie Liigume IV Kuremaa avaveeujumisvõistluse peakorraldajaks oli spordiklubi Meie Liigume koostöös Eesti Ujumisliiduga.

Võistluse läbiviimist toetasid Medita kliinik, Jõgeva Vallavalitsus, Eesti Kultuurkapitali Jõgevamaa ekspertgrupp, Reginett, Tarmeko, Ikodor ja Enervit!

Vetelpäästet korraldas Kuremaa vabatahtlik järvepääste!

Meie Liigume Medita avaveeujumissari jätkub 15. juulil Otepääl toimuva Pühajärve avaveeujumisvõistlusega, mille käigus selguvad muuhulgas Eesti meistrid 3,3km ja 5km pikkustel distantsidel.

Lisainfo:

Siim Ausmees
Spordiklubi Meie Liigume
503 2748
siim@meieliigume.ee