Kokkuvõte Pühajärve Swim&Run Weekend üritustest

15.-16. juulil toimus Otepääl esmakordselt Pühajärve Swim&Run Weekend, mille käigus selgusid tänavused Eesti meistrid SwimRunis, avaveeujumises ning aquatlonis!

Sportlik nädalavahetus sai alguse 15. juulil esimest korda Eestis toimunud SwimRun võistlusega, mille raames toimus nii laste- kui põhivõistlus. Lastevõistluse pikkuseks oli 2km ning selle käigus joosti kolm korda ning ujuti kaks korda. Kiireimateks rajaläbijateks olid Richard Lõoke ja Anette Teder. Võistlusest võttis osa kokku 16 last.

Kell 12.00 anti Pühajärve SPA&Puhkekeskuse eest start 12km pikkusele põhivõistlusele ümber Pühajärve. Võistelda sai nii individuaalselt kui ka võistkonniti. Kiireimateks individuaalvõistlejateks osutusid Denis Danilkin ja Mirjam Allik. Kiireimaks võistkonnaks osutus "Üheskoos Edasi" koosseisus Andres Olvik ja Julia Kurbat. Kokku 32 osalejat ning lisaks tuldi võistlema Venemaalt ja Lätist.

Samal päeval kell 16.00 algas Pühajärve ääres Pühajärve avaveeujumisvõistlus, mille käigus selgusid ka tänavused Eesti meistrid 3,3km ja 5km pikkustel distantsidel. Kokku võttis neljast erinevast etapist osa 84 ujumissõpra.

Pühapäeva südapäeval anti start Pühajärve Aquatlonile, mille käigus selgusid samuti Eesti meistrid sellel uuel ja atraktiivsel multispordialal. Kolmel võistlusel osales kokku 45 võistlejat.

Kõikide võistluste tulemused on leitavad aadressilt https://swimrun.ee/tulemused/. Võistluste pildigaleriid on leitavad Meie Liigume facebooki lehelt!

Pühajärve Swim&Run Weekend peakorraldaja on spordiklubi Meie Liigume ning peatoetajaks on Tartus tegutsev Medita kliinik.
 
Võistluste läbiviimist toetaasid Eesti Multispordi Liit, Eesti Ujumisliit, Otepää Vallavalitsus, Eesti Kultuurkapital, Enervit, Reginett, Tarmeko, Ikodor, RMK, Keskkonnaamet, Pühajärve SPA&Puhkekeskus ja Kolga saun.