Kokkuvõte Saku Ekstreemjooksust

5. augustil toimus Harjumaal I Sakus Ekstreemjooks, mis ühtlasi oli Eesti Ekstreemjooksu karikasarja finaaletapiks. Kokku osales võistlusel individuaalselt või võistkonniti 113 ekstremisti.

Saku Ekstreemjooksu võistluskeskus paiknes Saku terviseradade suusamaja juures ning võistlusrajad kulgesid Saku terviseradadel ja disc-golfi väljakul. Lisaks mitmetele looduslikele takistustele paiknesid rajal ka inimkäte poolt loodud takistused.

20642243_1787227391317367_1176581322_o

3km pikkuse noortele mõeldud lühijooksul võidutses Hanna Heinsaar, kellele järgnesid absoluutarvestuses Oliver Lätt ja Henri Madismäe.

Kell 13.00 anti start 6km pikkusele põhivõistlusele, mille lõpetas esimesena võistkonna Perimeeter esindaja Karl Mäe. Eesti Ekstreemjooksu karikasarja põhiklassi üldvõitja Mardo Lundver jäi Mäest maha rohkem kui minuti. Üldarvestuse III ja IV koht kuulusid vastavalt Enari Tõnströmile ja Teet Kokale, kes mõlemad osalesid samuti võistkonna Perimeeter koosseisus.

saku-3411

Põhivõistluse kiireimaks naiseks osutus spordiklubi Biathlon esindaja Tuuli Tomingas, kellel on tänavusest hooajast ette näidata ka OCR Eesti meistrivõistluste kuldmedal naiste põhiklassis.

saku-3508

Tulemused:

Ülevaade võistlusest osaleja Mardo Lundveri pilgu läbi.

Võistluse pildigalerii (autor Jaanus Tanilsoo)

Võistluse lõppedes loositi Sakus kõikide osalejate vahel välja Reginett poolt välja pandud Husqvarna akutrimmer, mille võitis Indrek Roos.

I Saku Ekstreemjooksu peakorraldajaks oli spordiklubi Meie Liigume koostöös Eesti Multispordi Liiduga. Võistluse läbiviimist toetasid Saku Vallavalitsus, Saku valla spordihoone, LC Saku, Medita kliinik, Reginett, Ikodor, Tarmeko, Tartu Mill.