Meie Liigume III Kuremaa kevadjooksu tulemused

Protokoll

Fotogalerii

29. aprillil õhtul toimus Jõgevamaal, Kuremaa terviseradadel Meie Liigume III Kuremaa kevadjooks, millest võttis osa kokku 50 jooksjat ja matkajat.

1km pikkuse noortejooksu võitis üldarvestuses Rasmus Randoja, kellele järgnes Meie Liigume Medita tiimi esindaja Aaron Ausmees ning kolmanda koha saavutas Karl Robin Kaljusalu. Noortejooksu kiiremaimaks tüdrukuks osutus Liivika Noormägi. Noortejooksul osales kokku 13 noort.

Põhijooksu stardis oli kokku 25 osalejat ning üheks neist ka Rasmus Randoja, kes saavutas 8km pikkusel põhijooksul üldkokkuvõttes kuuenda aja.

Põhijooksu võitis klubi TÜ ASK esindaja Mart Andresson. Teisena finišeeris nooremate meesveteranide klassis võistelnud Urmas Utar ja kolmandana Tiit Oinus. Naiste üldarvestuses olid kiireimad lõpetajad Hanna-Brita Kaasik, Kärtyn Kaljusalu ja Kadi Kukk.

Meie Liigume III Kuremaa kevadjooksust võtsid lisaks osa 12 matkajat, kes said endale valida sobiliku pikkusega distantsi.

Jooksuvõistluse läbiviimist toetasid Jõgeva Vallavalitsus, Eesti Kultuurkapital, Kuiremaa ujula, Medita kliinik, Tarmeko, meditsiinilabor Synlab, Ikodor ja Reginett.

Võistluse korralduspartneriks oli Kuremaa terviserajad.