Meie Liigume Medita triatlonisari algab aprillis Kuremaal!

Meie Liigume triatlonisari 2015

Meie Liigume triatlonisari 2015Meie Liigume Medita triatlonisari saab alguse 18. aprillil esmakordselt toimuva Kuremaa basseinitriatloniga!

Meie Liigume Medita triatlonisarjas on 2015. aastal kokku viis etappi:

Kõikidel sarja etappidel on kavas noorte-, harrastajate- ja põhiklassi ning võistkondade stardid. Osalejad saavad traditsiooniliselt koguda ka sarjapunkte!  

Sarja korraldajad rõhutavad, et Meie Liigume triatlonivõistlustel leiab endale sobiliku distantsi igas eas triatlonisõber, osaledes individuaalselt või koos võistkonnaga.

Triatlonisõpradel on võimalik eelregistreeruda Meie Liigume Medita triatlonisarja võistlustele aadressil http://www.sportos.eu/ee/et/meie-liigume-triatlonisari-2015. Eelregistreerimisel kehtivad soodustused! Näiteks registreerides ennast kõikidele sarja etappidele, on ühel etapil osalemine tasuta!

Meie Liigume Medita triatlonisarja peatoetajaks on Medita kliinik Tartus, mis pakub ambulatoorseid eriarstiabiteenuseid uroloogia ja androloogia, endokrinoloogia, üldkirurgia, reumatoloogia ja günekoloogia erialadel.

Meie Liigume ürituste toetajad on 2015. aastal Reginett, AS Giga, Tarmeko, Ikodor, Valdi Filler, Quattromed HTI, Meie Liigume Matkad, Rõuge Vallavalitsus, Tõrva Linnavalitsus, Türi Vallavalitsus ja Jõgeva Vallavalitsus.

Lisainfo:

Siim Ausmees
Meie Liigume
5032748
siim@meieliigume.ee