Otepääl toimusid Eesti ja Euroopa meistrivõistlused talitriatlonis

23. jaanuaril toimusid Tehvandi Spordikeskuses Eesti ja Euroopa meistrivõistlused talitriatlonis. Eestlastele pakkusid konkurentsi Venemaa, Läti, Norra, Hispaania, Austria, Itaalia, Tšehhi ja Saksamaa võistlejad.

Madala temperatuuri tõttu lükati võistluse avastarti ühe tunni võrra edasi ning mehed ja naised eliit/U23 vanuseklassides startisid koos kell 13.00.

Eliidi stardis võidutsesid nii meeste kui ka naiste arvestuses Venemaa koondislased.  Oma tiitleid kaitsesid mitmekordsed Euroopa talitriatloni meistrid Pavel Andreev ja Olga Parfinenko. Sealjuures oli meeste konkurents erakordselt tihe, sest maailma edetabeli seitsmest paremast olid kohal kuus.

Parima eestlasena lõpetas Sander Linnus kaheksandana. Ühtlasi tähendas see Linnusele kolmandat järjestikkust Eesti meistritiitlit.

Võistluse lõpetasid kõik 79 osalejat. Võistluse vanimaks osalejaks oli 1936. aastal sündinud Saksamaa esindaja Reinhold Wolter.

Võistluse peakorraldajaks oli Meie Liigume.

Võistluste tulemuste on leitavad aadressilt http://www.racetecresults.com/Results.aspx?CId=16573&RId=74

Võistluste pildigaleriiFotode autoriks on Matugraphy.

Ürituse korralduspartneriteks oli Tehvandi Spordikeskus ja Euroopa Triatloni Liit.

Talitriatloni Eesti ja Euroopa meistrivõistluste läbiviimist toetasid Otepää Vallavalitsus, Hasartmängumaksu Nõukogu, Eesti Triatloni Liit, Eesti Kultuurkapital, meditsiinilabor synlab, Medita kliinik, Oti pubi, ööklubi Comeback, Tartu Mill ja Enervit.

Lisainfo võistluse kohta on leitav www.wintertriathlon2016.eu.

Lisainfo:

Siim Ausmees
Võistluste director
503 2748
siim@meieliigume.ee