Pühapäeval lõpeb soodushindadega registreerimine Meie Liigume Medita triatlonisarja etappidele ja Kuremaa triatlonile!

Tänavuse Meie Liigume Medita triatlonisarja etapid toimuvad 23. juulil Kuremaal, 13. augustil Rõuges ja 21. augustil Tõrvas. Rõuge ja Tõrva triatlonivõistlused on seejuures ka triatloni Eesti karikasarja etapid!

Sarja avaetapiks on 23. juulil Jõgevamaal Kuremaal toimuv Meie Liigume IV Kuremaa triatlon, kuhu saab ennast kirja panna aadressil https://www.sportos.eu/ee/et/meie-liigume-iv-kuremaa-triatlon/.

Pühapäeva südaööni kehtivad soodsamad hinnad ka korraga kõikidele triatlonisarja etappidele registreerides:

  • lapsed E, D, C – 10,00€ (tavahind 15,00€)
  • noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60 – 60,00€ (tavahind 75,00€)
  • noored B, harrastajad, veteranid 70&80 – 45,00€ (tavahind 60,00€)
  • võistkonnad – 75,00€ (tavahind 90,00€)

Triatlonisarja etappidel Kuremaal, Rõuges ja Tõrvas on II stardi (noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40, veteranid 50 ja veteranid 60) absoluutarvestuse kolmele parimale mehele ja naisele ette nähtud rahalised auhinnad (I koht-150€, II koht-100€, III koht-50€). Auhinnarahad paneb välja sarja nimitoetaja Medita kliinik!

Sarja kõikidel etappidel on I ja III stardis tuulesõit lubatud ning II stardis (noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40, veteranid 50 ja veteranid 60, võistkonnad) on tuulessõit keelatud ehk II stardis osalevad triatleedid võivad sõita eraldisõidu ratastega!

Lisaks triatlonivõistlustele toimuvad Kuremaal, Rõuges ja Tõrvas (20. augustil) ka Meie Liigume Medita avaveeujumissarja etapid. Kuremaa ja Rõuge ujumisvõistlused on ühtlasi Eesti Ujumisliidu avaveeujumissarja osavõistlusteks. Lisainfot saab aadressilt www.meieliigume.ee.

Meie Liigume hooaja peatoetajaks on Tartus eriarstiabiteenuseid pakkuv Medita kliinik, mis tähistab 2016. aastal oma esimest juubelit.

Meie Liigume spordiüritusi toetavad meditsiinilabor Synlab, Ikodor, Tarmeko, Reginett, Ehitustrust, Tõrva Linnavalitsus, Kõlleste Vallavalitsus, Jõgeva Vallavalitsus, Kanepi Vallavalitsus ning Rõuge Vallavalitsus.

Lisainfo:

Siim Ausmees
Spordiklubi Meie Liigume
5032748