Meie Liigume südamenädala liikumisüritused toimuvad 21. aprillil kuues Eesti maakonnas

meielehelepilt1

Meie Liigume sari korraldab südamenädala raames kuues Eesti maakonnas liikumisüritused “Hoia süda terve”.

Liikumissari Meie Liigume koostöös triatloniklubiga Trismile korraldab 21. aprillil kuues Eesti maakonnas üleriigilise südamenädala liikumisüritused “Hoia süda terve!”, eesmärgiga ennetama südamehaigusi läbi aktiivse liikumise.

Südamenädala liikumisüritused “Hoia süda terve!” toimuvad 21. aprillil Tartu (Tartumaa tervisespordikeskus), Jõgeva (Kuremaa), Valga (Tõrva gümnaasiumi park), Viljandi (Viljandi järve ääres) ja Lääne-Viru (Ebavere tervisespordikeskus) maakondades . Üritused algavad kõikides kohtades kell 12.00, millele järgneb ühine soojendusvõimlemine ja võimalus aktiivseks liikumiseks kõndides, joostes ja võimalusel jalgrattaga sõites. Mitmes kohas on hiljem võimalik lasta mõõta ka tervisenäitajaid.  Üritustest osavõtjate vahel loositakse välja auhindu!

Liikumisüritused toimuvad üleriigilise südamenädala raames, mida käesoleval aastal tähistatakse 21. korda.

Meie Liigume on uus liikumissari, mille eesmärgiks on tervislike eluviiside ja terviseliikumise propageerimine. Sarja sihtgrupiks on kõik pereliikmed, kellele meeldib koos sportida ja aktiivselt oma vaba aega veeta. 2013. aastal on planeeritud Meie Liigume egiidi all korraldada kokku üle 50 ürituse Lõuna-Eesti maakondades ja Lääne-Virumaal. Meie Liigume sarjas toimuvad üritused on osalejatele tasuta!

Meie Liigume sarja partneriteks on 2013. aastal AS Giga, MediTA kliinik, A Le Coq, Starfeld, Tarmeko, GlaxoSmithKline Eesti, Fotovabrik, Matsi Mõis, triatloniklubi Trismile, Bambona ja projekt Mehed Liikuma.

Südamenädala liikumisürituste “Hoia süda terve!” koostööpartneriteks on Valga Maavalitsus, Viljandi Maavalitsus, Põlva Maavalitsus, Tartu Maavalitsus, Jõgeva Maavalitsus, Lääne-Viru Maavalitsus, Tõrva Linnavalitsus, Väike-Maarja Vallavalitsus, Viljandi Linnavalitsus, Jõgeva Vallavalitsus, Laheda Vallavalitsus, Ebavere Spordikeskus, Tartumaa Tervisespordikeskus, Tõrva Spordiselts, Valgamaa Partnerluskogu, Jõgevamaa Koostöökoda ja Põlvamaa Partnerluskogu.

Lisainfot südamenädala ürituste kohta leiab www.meieliigume.ee

Lisainfo:

Siim Ausmees
Meie Liigume
503 2748
info@meieliigume.ee