Tehvandi Mäejooks avab Eesti Ekstreemjooksu karikasarja!

Registreerimine

Spordiklubi Meie Liigume eestvedamisel toimub 23. aprillil Otepääl ainulaadne ja kordumatu Tehvandi  Mäejooks, mis ühtlasi on esimest korda toimuva Eesti Ekstreemjooksu karikasarja avaetapiks!

Tehvandi Mäejooksu teeb kogu Baltikumis eriliseks asjaolu, et jooksu finiš paikneb Tehvandi K90 suusahüppemäe maandumistrampliini ülemises osas, mistõttu tuleb osalejatel finišisse jõudmiseks ronida mööda maandumistrampliinile paigaldatud võrkusid 110 m. Teadaolevalt on tegemist esimese ja senimaani ainukese sarnase formaadiga jooksuüritusega Eestis ja Baltikumis.

Tehvandi Mäejooksule registreerimine on avatud sportos.eu keskkonnas ja kõige soodsam registreerimisvoor kestab kuni 28. veebruarini. Vaata lisaks ja tee soodne eelregistreering aadressil https://www.sportos.eu/ee/et/meie-liigume-ii-tehvandi-maejooks/ .

Tehvandi Mäejooks on ka  esmakordselt Eesti Multispordi Liidu egiidi all toimuva Eesti Ekstreemjooksu karikasarja üheks osavõistluseks – sari saab alguse 23. aprillil Tehvandi Mäejooksuga, jätkub 10. juunil toimuva Tõrva Ekstreemjooksu ja 15. juulil korraldatavad Pajusi Mudajooksuga. Sarja viimane etapp, Saku Ekstreemjooks, toimub 5. augustil Harjumaal! Sarja kohta leiab infot aadressil http://multispordiliit.ee/eesti-ekstreemjooksu-karikasari-2017/

Kõikidele sarja neljale etapile eelregistreerunule (I ja II voor Internetis) on ette nähtud Eesti Ekstreemjooksusarja särk, mille kättesaamine toimub 23. aprillil toimuval Tehvandi mäejooksul!

Tehvandi Mäejooksu peakorraldajateks on spordiklubi Meie Liigume. Võistluse läbiviimist toetavad Eesti Multispordi Liit, Otepää Vallavalitsus ja Medita kliinik!

Lisainfo:

Siim Ausmees
Spordiklubi Meie Liigume
5032748
siim@meieliigume.ee