Tõrvas selgusid Eesti meistrid takistustega krossijooksu lühirajal

  1. juulil toimus Mulgimaal III Tõrva Ekstreemjooks, mille käigus selgusid ka tänavused Eesti meistrid takistustega krossijooksu lühirajal.

+11 kraadise õhutemperatuuriga ja väga tuuline ilm meelitas pühapäeva keskpäeval Tõrva Gümnaasiumi staadionile rohkem kui 150 jooksusõpra, et võistelda takistustega krossijooksu Eesti meistritiitlite nimel.

Võistluspäev algas kell 3km pikkuse noortestardiga, mille kiireimateks lõpetajateks olid Kaspar Grauen ja Hedi Andre. 6km pikkuse põhivõistluse lõpetas esimesena Henri Loosaar, kellele järgnesid Indrek Roos ja Reivo Kandi. Kiireimad naised olid Tuuli Tomingas, Lilian Raspel ja Egle Poll.

Segavõistkondadest olid kiireim Bondarchuk (Leonid, Maria ja Ivan Bondarchuk), meeskondadest Tõrva meeste Satana Koirat (Argo Neumann, Martin Malm ja Juhan Kondike) ning naiskondadest Areal Team (Lilian Raspel, Tea Pärnik ja Sirli Zupping).

Kogu võistluspäeva suurima toetuse pälvis 2005. aastal sündinud Oliver Grauen, kes lõpetas 6km pikkuse põhivõistluse üldkokkuvõttes seitsmendana, pälvis poisid C vanuseklassis esikoha ning osutus ka kokkuvõttes ka päeva kiireimaks ICEBUG publikukatse läbijaks.

Osalejatel tuli muuhulgas alla hüpata Vanamõisa järve hüppetornist, sumada Õhne jões ja poritiigis, ronida Ehitusmeister Rent poolt rajatud metalltakistustel ning läbida mitmeid mudaseid rajalõike.

Tõrva Ekstreemjooksu tulemused on leitavad aadressilt http://antrotsenter.ee/ajamootmine/tulemused/

Pildigalerii (Jaanus Tanilsoo ja Märt Kuus): https://www.facebook.com/pg/eestiekstreemjooksukarikasari/photos/?tab=album&album_id=1163346217150949

 

Eesti Ekstreemjooksu karikasari jätkub 11. augustil Tartu Ekstreemjooksuga ja 26. augustil Viljandi Ekstreemjooksuga. Viljandis selguvad ka tänavused Eesti meistrid takistustega krossijooksu standardrajal.

Tõrva Ekstreemjooksu peakorraldajaks oli spordiklubi Meie Liigume koostöös Eesti Multispordi Liidu ja Mulgimaa Spordiklubiga.

Võistluse peatoetajaks oli Medita kliinik. Võistluse läbiviimist toetasid Tõrva Vallavalitsus, Tõrva Spordiselts, Tõrva Gümnaasium, meditsiinilabor SYNLAB, Ikodor, Reginett, Tarmeko, Tartu Mill, Sportland, Exit Room põgenemistoad, Eesti Kultuurkapital ja ICEBUG.

Lisainfo:

Siim Ausmees
Spordiklubi Meie Liigume
503 2748
siim@meieliigume.ee