Tule osalema Meie Liigume avaveeujumisvõistlustel!

Spordiklubi Meie Liigume eestvedamisel toimuvad tänavu avaveeujumisvõistlused Tõrvas, Pühajärvel ja Kuremaal. Kõik kolm võistlust kuuluvad Eesti Ujumisliidu avaveeujumissarja.

Eesti avaveeujumisehooaeg saab ametliku stardi 30. juunil Mulgimaal toimuva IV Tõrva avaveeujumisvõistluseg, jätkub 14. juulil Pühajärve avaveeujumisvõistlusega ning 4. augustil V Kuremaa avaveeujumisega.

Pühajärve avaveeujumisvõistlus on osa 13.-14. juulil toimuvast Pühajärve Swim&Run Weekend programmist. Lisaks ujumisvõistlusele toimuvad Pühajärvel 13. juuli õhtupoolikul Eesti meistrivõistlused aquatlonis ning 14. juulil Eesti ainukene SwimRun võistlus – Pühajärve SwimRun Baltic Challenge.

Nii Tõrvas, Pühajärvel kui ka Kuremaal on kavas kavas 250m noortevõistlus ja harrastajatel on võimalik ujuda 1km pikkust distantsi. Põhivõistluse pikkuseks Tõrvas on 1,5km, Pühajärvel ja Kuremaal 2km.

Kõikides startides on mitmeid erinevaid võistlusklasse ning eraldi on mõeldud ka kalipsoga ujujatele.

Meie Liigume avaveeujumisvõistlustest osavõtjatele on muuhulgas ette nähtud Meie Liigume ujumismüts ja osalejamedal. Lisaks auhinnatakse kõikide võistlusklasside kiireimaid osalejaid.

Soodsamate hindadega eelregistreerimine võistlustele toimub www.sportos.eu keskkonnas:

7.-10. juunini kehtib eelregisteerimisel soodushind -10%. Soodustuse kasutamiseks sisesta registreerimisel kood “Avaveeujumine2018”!

Täiendav registreerimine on avatud ka võistluspäevadel kohapeal, kuid see lõpeb 30 minutit enne vastavat starti.

Meie Liigume avaveeujumisvõistluste peatoetajaks on Tartus ja Tallinnas tegutsev Medita kliinik. Ujumisvõistluste läbiviimist toetavad Ikodor, Reginett, Tarmeko, meditsiinilabor SYNLAB, Tartu Mill, Tõrva Vallavalitsus, Otepää Vallavalitsus, Jõgeva Vallavalitsus, Pühajärve SPA&Puhkekeskus, Tõrva Spordiselts, Kuremaa Vabatahtlik Järvepääste.

Lisainfo:

Siim Ausmees
Spordiklubi Meie Liigume
5032748
siim@meieliigume.ee