Meie Liigume II Rõuge avaveeujumisvõistlus


Sündmuse detailid


Meie Liigume II Rõuge avaveeujumisvõistlus on Eesti Ujumisliidu 45. avaveeujumise seeriavõistluse VI etapp ja Meie Liigume/Medita avaveeujumissarja II etapp.

Aeg ja koht

  • Meie Liigume II Rõuge  avaveeujumisvõistlus toimub 13. augustil 2016
  • võistluskeskus on avatud alates 16.00 Rõuge Suurjärve rannas
  • kohapealne registreerumine ja võistlusmaterjalide (ujumismüts, kiip) väljastamine lõpeb 30 minutit enne vastavat starti
  • kell 17.30 – noortestart (250m)
  • kell 18.00 – harrastajate start (1km)
  • kell 18.45 – põhistart (2km)
  • orienteeruvalt 30 minutit peale viimase stardi viimast lõpetajat toimub võistluse auhindamine
  • 15 minutit enne vastavat starti toimuvad stardi juures infominutid

Distantsid

  • noortestart – 250m
  • harrastajate start – 1km (osalejal ei tohi olla Eesti Ujumisliidu litsentsi, v.a alla 14-aastased ujujad, vanusepiiranguid ei ole)
  • põhistart – 1,5km (2x750m) (finiš suletakse 1 (üks) tund peale esimese võistleja finišeerimist)

Ujumine toimub Rõuge Suurjärves

Distantsid on tähistatud poidega ning võistlejaid saadab vetelpääste.

Võistlusklassid

Noortestart (250m)

  • tüdrukud/poisid E (2007 ja nooremad)
  • tüdrukud/poisid D (2005-2006)
  • tüdrukud/poisid C (2003-2004)

Harrastajate start (1km)

  • mehed/naised kuni 39 (1977-…)
  • mehed naised  40-69 (1947-1976)
  • mehed/naised 70-79 (1937-1946)
  • mehed/naised 80+ (…-1936)

Põhistart (2km)

  • mehed/naised 14-19 (1997-2002)
  • mehed/naised 20-29 (1987-1996)
  • mehed/naised 30-39 (1977-1986)
  • mehed/naised 40-49 (1967-1976)
  • mehed/naised 50-59 (1957-1966)
  • mehed/naised 60-69 (1947-1956)

Osalustasud

Eelregistreerimine toimub meieliigume.ee keskkonnas Meie Liigume II Rõuge avaveeujumisvõistluse lehekülje allosas, kuhu lisatakse jooksvalt ka eelregistreerujate andmed

Osaluse eest tasumine toimub võistluskeskuses (k.a eelregistreerujad). Kohapeal saab tasuda sularahas.

Noortestart

  • eelregistreerimisel 25.06-07.08 – 3€
  • kohapeal – 5€

Harrastajate ja põhistart

  • eeleregistreerimisel 25.06-07.08 – 10€
  • kohapeal – 15€

Osalustasu sisaldab kiibiga ajavõtmist, mälestusmedalit ja korraldajapoolset ujumismütsi (kandmine kohustuslik). Võistlusjärgselt on tagatud jook (vajadusel soe tee).

Autasustamine

  • autasustatakse kõikide võistlusklasside kolme parimat osalejat
  • autasustamine toimub orienteeruvalt 30 minutit peale põhistardi viimase osaleja lõpetamist

Meie Liigume/Medita avaveeujumissarja info

  • sarja etapid toimuvad 23. juulil Kuremaal, 13. augustil Rõuges ja 20. augustil Tõrvas
  • Igal sarja etapil on võimalik oma võistlusklassi arvestuses koguda punkte (I koht-150 punkti, II koht-147 punkti, III koht-145 punkti, IV koht-144 punkti, V koht 143 punkti jne)
  • sarja üldarvestusse lähevad kõigi kolme etapi tulemused. Sarja üldarvestuses osalemiseks tuleb võistelda vähemalt kahel etapil, sh 20.08 sarja viimasel etapil Tõrvas
  • Kõikidel sarja võistlustel on samad võistlusklassid

45. Avaveeujumise seeriavõistluse info

  • punkte arvestatakse järgmiselt: I koht – 7 punkti; II koht – 5 punkti; III koht – 4 punkti; IV koht- 3 punkti; V koht – 2 punkti; VI koht – 1 punkt
  • seeriavõistluse koondarvestuses läheb arvesse kuuel (6) parimal etapil kogutud punktide summa. Kui kahel või enamal võistlejal on lõppkokkuvõttes võrdne punktisumma, saab kõrgema koha see, kellel on rohkem esikohti, võrdsete esikohtade arvu puhul rohkem teisi kohti jne. Kui sellisel viisil ei suudeta ikkagi paremust selgitada, saab kõrgema koha viimasel etapil parema koha saanu
  • seeriavõistluse koondarvestuses osalemiseks peab osa võtma vähemalt kolmest etapist
  • kui mõnel etapil toimub arvestus koondarvestusest erinevates vanuseklassides (nt.vanuseklass 70+), arvestatakse seeriavõistluse punktid koondarvestuse vanuseklasside järgi. 
  • rahva- ja lastedistantsidel koondarvestust ei peeta

Üldinfo

  • võistluse ärajäämisel korraldajatest mitteolenevatel põhjustel stardimaksu ei tagastata
  • osaleja kinnitab registreerimisel oma allkirjaga, et on tutvunud võistluse juhendiga ja tema tervislik seisund lubab üritusel osaleda. Osaleja vastutab oma tegevuse ja tegevusetuse tagajärgede eest isiklikult kogu ürituse toimumise ajal. Osaleja võtab võistlusest osa oma vaba tahte alusel kõiki ohte teadvustades ega pööra üritusel osalemisest tingitud mistahes otseste või kaudsete kahjude nõudeid võistluse korraldajate vastu
  • lõplik otsus võistluse toimumise ning distantside pikkuste kohta tehakse 1 tund enne võistluse algust
  • võistlused toimuvad vaid juhul kui veetemperatuur on vähemalt 16 kraadi
  • osalejatel ei ole lubatud kasutada riietust ega muid vahendeid, mis parandavad tema kiirust, vastupidavust või ujuvust. Kasutada võib ühte ujumiskostüümi, ujumisprille, maksimaalset kahte (2) ujumismütsi, ninaklambrit ja kõrvatroppe (FINA määrus OWS 6.9)
  • lubatud on täispikad tekstiilist ujumistrikood, mis ei kata kaela ja õlgasid ega ulatu allapoole pahkluud (FINA määrus BL 8.4) ning kostüümil ei tohi olla lukke, haake jm kinnitusvahendeid (FINA requirements for swimwear approval 3.1.4)
  • korralda poolt antud punase ujumismütsi kandmine on kohustuslik ning selle nõude eiramisel on korraldajatel õigus osalejat starti mitte lasta
  • Rõuge Suurjärve rannas puuduvad pesemisvõimalused (olemas on riietuskabiinid)
  • kõik juhendis käsitlemata või vaidlusalased küsimused lahendab võistluse peakohtunik, seeriavõistluse üldarvestust puudutavad küsimused EUL-i esindaja

Korraldajad ja toetajad

  • võistluse peakorraldaja on spordiklubi Meie Liigume (Siim Ausmees, 503 2748, siim@meieliigume.ee)
  • korralduspartnerid on Eesti Ujumisliit (Kristiina Arusoo, 56656831,avavesi@swimming.ee) ja Rõuge Vallavalitsus
  • võistluse läbiviimist toetavad Rõuge Vallavalitsus, Eesti Kultuurkapitali Võrumaa ekspertgrupp, Medita kliinik, Tarmeko, Reginett, meditsiinilabor Synlab, Ehitustrust, Ikodor.

Registreeru võistlusele!

Eelregistreerimine võistlusele on lõppenud!

Osalejad
Seisuga 08.08

  1. Alex-Artur Märtmaa – mehed 1977-…(1km)
  2. Madis Ütt – mehed 1947-1976 (1km)
  3. Hendrik Ütt – mehed 1997-2002 (2km)
  4. Aaron Ausmees – poisid D (250m)
  5. Hanna-Maria Kukk – naised 1997-2002 (2km)
  6. Rein Kane – mehed 1937-1946 (1km)
  7. Frank Johan Ojarand – mehed 1987-1996 (2km)
  8. Arina Garšina – naised 1987-1996 (2km)
  9. Mikk Saretok – mehed 1987-1996 (2km)
  10. Rein Salumaa – mehed 1957-1966 (2km)
  11. Mai Riin Salumaa – naised 1997-2002 (2km)
  12. Sven Rohlin – mehed 1957-1966 (2km)
  13. Arabel Pedoson – tüdrukud E 2007 (250m)
  14. Daniel Tikkerbär – mehed 1977-1986 (2km)
  15. Olav Lukin – mehed 1937-1946 (1km)
  16. Eha Lilienthal – naised 1937-1946 (1km)
  17. Kristiina Arusoo –  naised 1977-1986 (2km)
  18. Merle Vantsi – naised 1957-1966 (2km)
  19. Artur Tikkerbär – mehed 1957-1966 (2km)
  20. Eve Virkkunen – naised 1967-1976 (2km)
  21. Iris Olmre – naised 1987-1996 (2km)
  22. Irina Olmre – naised 1947-1976 (1km)
  23. Kirill Tsalov – poisid C (250m)
  24. Jette Viik – naised 1977-…(1km)
  25. Kertu Marie Savila – naised 1977-… (1km)
  26. Kertu-Triin Roosmann – naised 1977-… (1km)
  27. Kaisa Pollisinski – naised 1977-… (1km)
  28. Sander Mäekivi – mehed 1977-… (1km)
  29. Rasmus Kõvask – mehed 1977-… (1km)
  30. Jan Joonas Viirpuu – mehed 1977-… (1km)
  31. Carl-Joosep Suuroja – mehed 1977-… (1km)
  32. Georg Salomon – mehed 1977-… (1km)
  33. Aleksander Hodonjonok – mehed 1977-… (1km)
  34. Susannah Kaul – naised 1977-2002 (2km)
  35. Gerli Savila – naised 1977-2002 (2km)
  36. Alexander Salomon – mehed 1997-2002 (2km)
  37. Kert Kevin Lissmann – mehed 1987-1996 (2km)
  38. Kirke Pollisinski – naised 1997-2002 (2km)
  39. Tanel Laane – mehed 1997-2002 (2km)
  40. Simon Vellemaa – mehed 1997-2002 (2km)
  41. Kelli Marie Missik – naised 1997-2002 (2km)
  42. Katariina Mäll – naised 1997-2002 (2km)
  43. Adrian Alexander Kargin – mehed 1997-2002 (2km)
  44. Kristjan Adamson – mehed 1997-2002 (2km)
  45. Eero Ääremaa – mehed 1997-2002 (2km)
  46. Charlotta Vilsar – tüdrukud D 2005-2006 (250m)
  47. Margareta Jagomägi – tüdrukud C 2003-2004 (250m)
  48. Liilia Tõnisson – tüdrukud C 2003-2004 (250m)
  49. Keterin Vendt – tüdrukud C 2003-2004 (250m)
  50. Rahel Sisas – tüdrukud C 2003-2004 (250m)
  51. Saskia Saarleht – tüdrukud C 2003-2004 (250m)
  52. Polina Rozova – tüdrukud C 2003-2004 (250m)
  53. Helena Klamas – tüdrukud C 2003-2004 (250m)
  54. Kirke Mari Kadarik – tüdrukud C 2003-2004 (250m)
  55. Sandra Tammiste – tüdrukud C 2003-2004 (250m)
  56. Aleks Hokkanen – poisid C 2003-2004 (250m)
  57. Mark Tomi Wilhelm Vompa – poisid C 2003-2004 (250m)
  58. Rihard Viherpuu – poisid C 2003-2004 (250m), mehed 1977-… (1km)
  59. Hannes Viherpuu – mehed 1977-… (1km)
  60. Aksel Luige – mehed 1947-1956 (2km)
  61. Heleri Zirk – tüdrukud C 2003-2004 (250m)
  62. Evelin Anja – naised 1947-1976 (1km)
  63. Erik Anja – mehed 1977-… (1km)
  64. Hella Klausen – naised …-1936 (1km)
  65. Eva Lotta Penjam – naised 1997-2002 (2km)
  66. Jaak Jalakas – mehed 1947-1956 (2km)
  67. Silver Suun – mehed 1987-1996 (2km)
  68. Matteus Miilpalu – mehed 1977-…(1km)
  69. Olev Kooskora – mehed 1957-1966 (2km)
  70. Mark Samuel Malk – poisic C 2003-2004 (250m)
  71. Peep Kesküla – mehed 1947-1956 (2km)
  72. Tiia Brakmann – naised 1947-1956 (2km)
  73. Viive Nõu – naised 1947-1956 (2km)
  74. Roobert Teder – poisid D 2005-2006 (250m)
  75. Christine Teder – tüdrukud E 2007-… (250m)
  76. Anette Teder – tüdrukud D 2005-2006 (250m)
  77. Kaia Liis Tomak – naised 1997-2002 (2km)
  78. Laurika Lint – naised 1997-2002 (2km)
  79. Mena-Nelly Nurk – tüdrukud C 2003-2004 (250m)
  80. Smaragda Luchia Sarana – tüdrukud C 2003-2004 (250m)
  81. Carmen Piiroja – tüdrukud C 2003-2004 (250m)
  82. Angelina Paju – tüdrukud C 2003-2004 (250m)
  83. Aleksander Roosimaa – mehed 1977-… (1km)
  84. Emili Eskel – tüdrukud C 2003-2004 (250m)
  85. Kai Liis Kivirähk – tüdrukud C 2003-2004 (250m)
  86. Isabel Sarap – tüdrukud C 2003-2004 (250m)
  87. Andre Otti – mehed 1977-… (1km)
  88. Eili Paap – naised 1947-1975 (1km)
  89. Saskia Miina Tasane – naised 1997-2002 (2km)
  90. Birgit Saliste – naised 1997-2002 (2km)
  91. Ilona Maide – naised 1997-2002 (2km)
  92. Mariliis Palm – naised 1997-2002 (2km)
  93. Grete Anette Treiman – naised 1997-2002 (2km)
  94. Emili Eskel – tüdrukud C 2003-2004 (250m)
  95. Saara Mia Sarapuu – tüdrukud V 2003-2004 (250m)
  96. Karl Markus Jõgila – mehed 1997-2002 (2km)
  97. Rasmus Reede – mehed 1997-2002 (2km)
  98. Henry Gerhard Uriko – mehed 1997-2002 (2km)              
  99. Robin-Alexander Sorokin – mehed 1997-2002 (2km)  
  100. Marko-Matteus Langel – mehed 1997-2002 (2km)  
  101. Sander Kesksaar – mehed 1997-2002 (2km)  
  102. Edvin Põiklik – mehed 1997-2002 (2km)  
  103. Aleks Kibin – mehed 1997-2002 (2km)  
  104. Mark Köök – mehed 1997-2002 (2km)  
  105. Roland Erich Uriko – mehed 1997-2002 (2km)  
  106. Konstantin Ivanov – mehed 1977-… (1km)
  107. Gregory Kask – mehed 1977-… (1km)                     
  108. Kaurit Lilienberg – mehed 1977-… (1km)
  109. Kristjan Erik Uriko – poisid C 2003-2004 (250m)
  110. Rasmus Paal – poisid C 2003-2004 (250m)
  111. Walner Erich-Kulla – poisid C 2003-2004 (250m)
  112. Artjom Sahpazov – poisid C 2003-2004 (250m)
  113. Mart Laid – mehed 1967-1976 (2km)
  114. Carl Richard Vene – poisid D 2005-2006 (250m)