Meie Liigume III Kuremaa avaveeujumisvõistlus


Sündmuse detailid


Meie Liigume III Kuremaa avaveeujumisvõistlus on Eesti Ujumisliidu 45. avaveeujumise seeriavõistluse III etapp ja Meie Liigume/Medita avaveeujumissarja avaetapp.

Aeg ja koht

  • Meie Liigume III Kuremaa avaveeujumisvõistlus toimub 23. juulil 2016
  • võistluskeskus on avatud alates 16.00 Kuremaa järve rannas
  • kohapealne registreerumine ja võistlusmaterjalide (ujumismüts, kiip) väljastamine lõpeb 30 minutit enne vastavat starti
  • kell 17.30 – noortestart (250m)
  • kell 18.00 – harrastajate start (1km)
  • kell 18.45 – põhistart (2km)
  • orienteeruvalt 30 minutit peale viimase stardi viimast lõpetajat toimub võistluse auhindamine
  • 15 minutit enne vastavat starti toimuvad stardi juures infominutid

Distantsid

  • noortestart – 250m
  • harrastajate start – 1km (osalejal ei tohi olla Eesti Ujumisliidu litsentsi, v.a alla 14-aastased ujujad, vanusepiiranguid ei ole)
  • põhistart – 2km (finiš suletakse 1 (üks) tund peale esimese võistleja finišeerimist)

Ujumine toimub Kuremaa järves.

Distantsid on tähistatud poidega ning võistlejaid saadab vetelpääste.

Täpsem info veetemperatuuri kohta on leitav https://www.facebook.com/KuremaaVabatahtlikJarvepaaste

Võistlusklassid

Noortestart (250m)

  • tüdrukud/poisid E (2007 ja nooremad)
  • tüdrukud/poisid D (2005-2006)
  • tüdrukud/poisid C (2003-2004)

Harrastajate start (1km)

  • mehed/naised kuni 39 (1977-…)
  • mehed naised  40-69 (1947-1976)
  • mehed/naised 70-79 (1937-1946)
  • mehed/naised 80+ (…-1936)

Põhistart (2km)

  • mehed/naised 14-19 (1997-2002)
  • mehed/naised 20-29 (1987-1996)
  • mehed/naised 30-39 (1977-1986)
  • mehed/naised 40-49 (1967-1976)
  • mehed/naised 50-59 (1957-1966)
  • mehed/naised 60-69 (1947-1956)

Osalustasud

Eelregistreerimine toimub meieliigume.ee keskkonnas Meie Liigume III Kuremaa avaveeujumisvõistluse lehekülje allosas, kuhu lisatakse jooksvalt ka eelregistreerujate andmed

Osaluse eest tasumine toimub võistluskeskuses (k.a eelregistreerujad). Kohapeal saab tasuda sularahas.

Noortestart

  • eelregistreerimisel 25.06-18.07 – 3€
  • kohapeal – 5€

Harrastajate ja põhistart

  • eeleregistreerimisel 25.06-18.07 – 10€
  • kohapeal – 15€

Osalustasu sisaldab kiibiga ajavõtmist, mälestusmedalit ja korraldajapoolset ujumismütsi (kandmine kohustuslik). Võistlusjärgselt on tagatud jook (vajadusel soe tee).

Võistluse diplomi koos nime ja tulemusega saab lasta välja trükkida ajavõtja juures.

Autasustamine

  • autasustatakse kõikide võistlusklasside kolme parimat osalejat
  • autasustamine toimub orienteeruvalt 30 minutit peale põhistardi viimase osaleja lõpetamist

Meie Liigume/Medita avaveeujumissarja info

  • sarja etapid toimuvad 23. juulil Kuremaal, 13. augustil Rõuges ja 20. augustil Tõrvas
  • Igal sarja etapil on võimalik oma võistlusklassi arvestuses koguda punkte (I koht-150 punkti, II koht-147 punkti, III koht-145 punkti, IV koht-144 punkti, V koht 143 punkti jne)
  • sarja üldarvestusse lähevad kõigi kolme etapi tulemused. Sarja üldarvestuses osalemiseks tuleb võistelda vähemalt kahel etapil, sh 20.08 sarja viimasel etapil Tõrvas
  • Kõikidel sarja võistlustel on samad võistlusklassid

45. Avaveeujumise seeriavõistluse info

  • punkte arvestatakse järgmiselt: I koht – 7 punkti; II koht – 5 punkti; III koht – 4 punkti; IV koht- 3 punkti; V koht – 2 punkti; VI koht – 1 punkt
  • seeriavõistluse koondarvestuses läheb arvesse kuuel (6) parimal etapil kogutud punktide summa. Kui kahel või enamal võistlejal on lõppkokkuvõttes võrdne punktisumma, saab kõrgema koha see, kellel on rohkem esikohti, võrdsete esikohtade arvu puhul rohkem teisi kohti jne. Kui sellisel viisil ei suudeta ikkagi paremust selgitada, saab kõrgema koha viimasel etapil parema koha saanu
  • seeriavõistluse koondarvestuses osalemiseks peab osa võtma vähemalt kolmest etapist
  • kui mõnel etapil toimub arvestus koondarvestusest erinevates vanuseklassides (nt.vanuseklass 70+), arvestatakse seeriavõistluse punktid koondarvestuse vanuseklasside järgi. 
  • rahva- ja lastedistantsidel koondarvestust ei peeta

Üldinfo

  • võistluse ärajäämisel korraldajatest mitteolenevatel põhjustel stardimaksu ei tagastata
  • osaleja kinnitab registreerimisel oma allkirjaga, et on tutvunud võistluse juhendiga ja tema tervislik seisund lubab üritusel osaleda. Osaleja vastutab oma tegevuse ja tegevusetuse tagajärgede eest isiklikult kogu ürituse toimumise ajal. Osaleja võtab võistlusest osa oma vaba tahte alusel kõiki ohte teadvustades ega pööra üritusel osalemisest tingitud mistahes otseste või kaudsete kahjude nõudeid võistluse korraldajate vastu
  • lõplik otsus võistluse toimumise ning distantside pikkuste kohta tehakse 1 tund enne võistluse algust
  • võistlused toimuvad vaid juhul kui veetemperatuur on vähemalt 16 kraadi
  • osalejatel ei ole lubatud kasutada riietust ega muid vahendeid, mis parandavad tema kiirust, vastupidavust või ujuvust. Kasutada võib ühte ujumiskostüümi, ujumisprille, maksimaalset kahte (2) ujumismütsi, ninaklambrit ja kõrvatroppe (FINA määrus OWS 6.9)
  • lubatud on täispikad tekstiilist ujumistrikood, mis ei kata kaela ja õlgasid ega ulatu allapoole pahkluud (FINA määrus BL 8.4) ning kostüümil ei tohi olla lukke, haake jm kinnitusvahendeid (FINA requirements for swimwear approval 3.1.4)
  • korralda poolt antud punase ujumismütsi kandmine on kohustuslik ning selle nõude eiramisel on korraldajatel õigus osalejat starti mitte lasta
  • Kuremaa rannas puuduvad pesemisvõimalused (olemas on riietuskabiinid)
  • kohapeal on avatud kohvik
  • kõik juhendis käsitlemata või vaidlusalased küsimused lahendab võistluse peakohtunik, seeriavõistluse üldarvestust puudutavad küsimused EUL-i esindaja

Korraldajad ja toetajad

  • võistluse peakorraldaja on spordiklubi Meie Liigume (Siim Ausmees, 503 2748, siim@meieliigume.ee)
  • korralduspartnerid on Eesti Ujumisliit (Kristiina Arusoo, 56656831,avavesi@swimming.ee), Kuremaa ujula, Kuremaa Vabatahtlik Järvepääste ja Kuremaa mõis
  • võistluse läbiviimist toetavad Jõgeva Vallavalitsus, Eesti Kultuurkapitali Jõgeva ekspertgrupp, Medita kliinik, Tarmeko, Reginett, meditsiinilabor Synlab, Ehitustrust, Ikodor.

Registreeru võistlusele!

Eelregistreerimine on lõppenud!

Osalejad

Seisuga 18.07.2016

  1. Tiia Brakmann – naised 1947-1956 (2km)
  2. Mart Nöps – mehed 1967-1976 (2km)
  3. Risto Mets – mehed 1977-1986 (2km)
  4. Meriliis Kivila – naised 1977-1986 (2km)
  5. Ilona Põld – naised 1977-1986 (2km)
  6. Alex-Artur Märtmaa – mehed 1977-…(1km)
  7. Frank Johan Ojarand – mehed 1987-1996 (2km)
  8. Susannah Kaul – naised 1997-2002 (2km)
  9. Meribel Saar – naised 1997-2002 (2km)
  10. Madis Ütt – mehed 1947-1976 (1km)
  11. Hendrik Ütt – mehed 1997-2002 (2km)
  12. Anette Teder – tüdrukud D 2005-2006 (250m)
  13. Christine Teder – tüdrukud E 2007-… (250m)
  14. Roobert Teder – poisid E 2007-… (250m)
  15. Silver Suun – mehed 1987-1996 (2km)
  16. Eve Virkkunen – naised 1967-1976 (2km)
  17. Kristiina Arusoo – naised 1977-1986 (2km)
  18. Aksel Luige – mehed 1947-1956 (2km)
  19. Hella Klausen – naised …-1936 (1km)
  20. Lembit Laht – mehed 1947-1956 (2km)
  21. Olev Kooskora – mehed 1957-1966 (2km)
  22. Eha Lilienthal – naised 1937-1946 (1km)
  23. Olav Lukin – mehed 1937-1946 (1km)
  24. Erik Anja – mehed 1977-… (1km)
  25. Rein Salumaa – mehed 1957-1966 (2km)
  26. Mai Riin Salumaa – naised 1997-2002 (2km)
  27. Alder Harkmann – mehed 1977-1986 (2km)
  28. Evelin Anja – naised 1947-1976 (1km)
  29. Külli Tootsi – naised 1967-1976 (2km)
  30. Jaak Jalakas – mehed 1947-1956 (2km)
  31. Hanna-Maria Kukk – naised 1997-2002 (2km)
  32. Sven Rohlin – mehed 1957-1966 (2km)
  33. Aaron Ausmees – poisid D (250m)
  34. Sergei Hodorev – mehed 1967-1976 (2km)
  35. Reet Kunnus – naised 1947-1956 (2km)
  36. Liia Rebane – naised 1947-1976 (1km)
  37. Indrek Salm – mehed 1967-1976 (2km)
  38. Hendrik Rohtla – poisid D (250m)
  39. Arti Piirmaa – poisid D (250m)
  40. Rein Kane – mehed 1937-1946 (1km)
  41. Mart Jakobson – mehed 1967-1976 (2km)
  42. Sander Paavo – mehed 1997-2002 (2km)
  43. Peep Kesküla – mehed 1947-1956 (2km)
  44. Peep Kortspärn – mehed 1957-1966 (2km)
  45. Eino Kirss – mehed 1937-1946 (1km)
  46. Romet Tepper – mehed 1977-1986 (2km)
  47. Viive Nõu – naised 1947-1956 (2km)
  48. Silver Hein – mehed 1997-2002 (2km)
  49. Daniel Tikkerbär – mehed 1977-1986 (2km)
  50. Arina Garšina – naised 1987-1996 (2km)
  51. Artur Tikkerbär – mehed 1957-1966 (2km)
  52. Gerli Savila – naised 1997-2002 (2km)
  53. Adrian Kargin – mehed 1997-2002 (2km)
  54. Aleksei Kargin – mehed 1967-1976 (2km)
  55. Eili Paap – naised 1947-1956 (1km)
  56. Teet Sepp – mehed 1967-1976 (2km)
  57. Oskar Hanko – mehed 1997-2002 (2km)
  58. Irina Olmre – naised 1947-1956 (2km)
  59. Marleene Randmaa – tüdrukud D 2005-2006 (250m)
  60. Iris Olmre – naised 1987-1996 (2km)
  61. Malle Elvet – naised 1947-1956 (2km)
  62. Bruno Nopponen – mehed 1967-1976 (2km)
  63. Andres Olvik – mehed 1977-1986 (2km)
  64. Julia Kurbat – naised 1977-1986 (2km)
  65. Aldo Suurväli – mehed 1967-1976 (2km)
  66. Mikk Saretok – mehed 1987-1996 (2km)
  67. Mart Laid – Mehed 1967-1976 (2km)