Südamenädala Jõgevamaa liikumisüritus Kuremaal


Sündmuse detailidjõgevamaa logod

Liikumissari Meie Liigume korraldab 21. aprillil Kuremaal  maakondliku südamenädala liikumisürituse “Hoia süda terve!”, eesmärgiga ennetada südamehaigusi läbi aktiivse liikumise. Ühtlasi on tegemist Meie Liigume Jõgevamaa ühistreeningutesarja avaüritusega.

Üritus algab Kuremaa ujula juures kell 12.00 ühise soojendusvõimlemisega, millele järgneb võimalus üheskoos aktiivseks liikumiseks kõndides, joostes ja jalgrattaga sõites. Jalgrattasõit toimub ümber Kuremaa järve (kiiver kohustuslik!).

Osalejatele on tagatud jook ja tervislik suupiste. Soovijatel on võimalik on käia ujumas Kuremaa ujulas.

Kõikide registreerunud osalejate vahel loositakse välja auhindu!

Üritus on mõeldud kogu perele ja sellest osavõtt on tasuta!

Meie Liigume on uus liikumissari, mille eesmärgiks on tervislike eluviiside ja terviseliikumise propageerimine. Sarja sihtgrupiks on kõik pereliikmed, kellele meeldib koos sportida ja aktiivselt oma vaba aega veeta. 2013. aastal on planeeritud Meie Liigume egiidi all korraldada kokku üle 50 ürituse Lõuna-Eesti maakondades ja Lääne-Virumaal.

Meie Liigume sarja raames korraldatakse 2013. aastal Jõgevamaal kokku seitsmeetapiline ühistreeningute sari.

Südamenädala Jõgevamaa liikumisüritust ja Meie Liigume Jõgevamaa ühistreeningutesarja avaüritust rahastatakse Jõgevamaa Koostöökoja Leader programmi vahenditest.

Südamenädala liikumisürituste “Hoia süda terve!” koostööpartneriteks on Jõgeva Vallavalitsus, Jõgeva Maavalitsus, Jõgevamaa Koostöökoda, GigaBambonaMediTA kliinikALeCoq, TarmekoStarfeld, GlaxoSmithKline Eestitriatloniklubi Trismile, , Tervise Arengu InstituutFotovabrik, Jõgeva Maavalitsus, Jõgeva Vallavalitsus ja Matsi Mõis (meetooted Rõngu vallas).

Lisainfo:

Siim Ausmees
Meie Liigume
503 2748
info@meieliigume.ee

meielehelepilt1