Südamenädala Lääne-Virumaa liikumisüritus Ebavere Spordikeskuses


Sündmuse detailid


Liikumissari Meie Liigume korraldab 21. aprillil Ebavere Spordikeskuses maakondliku südamenädala liikumisürituse “Hoia süda terve!”, eesmärgiga ennetada südamehaigusi läbi aktiivse liikumise.

Üritus algab Lääne-Virumaal Ebavere Spordikeskuses (Ebavere küla, Väike-Maarja vald) kell 12.00 ühise soojendusvõimlemisega, millele järgneb võimalus üheskoos aktiivseks liikumiseks kõndides, joostes või maastikujalgrattaga sõites. Soovijatel on võimalik kohapeal laenutada käimiskeppe ja jalgrattaid. Täpsem info laenutusvõimaluste kohta leiab Ebavere Spordikeskuse koduleheküljelt.

Osalejatele on tagatud jook ja tervislik suupiste.

Kõikide registreerunud osalejate vahel loositakse välja auhindu!

Üritus on mõeldud kogu perele ja sellest osavõtt on tasuta!

Meie Liigume on uus liikumissari, mille eesmärgiks on tervislike eluviiside ja terviseliikumise propageerimine. Sarja sihtgrupiks on kõik pereliikmed, kellele meeldib koos sportida ja aktiivselt oma vaba aega veeta. 2013. aastal on planeeritud Meie Liigume egiidi all korraldada kokku üle 50 ürituse Lõuna-Eesti maakondades ja Lääne-Virumaal.

Südamenädala liikumisürituste “Hoia süda terve!” koostööpartneriteks on Väike-Maarja Vallavalitsus, Lääne-Viru Maavalitsus, Ebavere spordikeskusGigaBambonaMediTA kliinikALeCoqStarfeldGlaxoSmithKline Eesti, Tarmekotriatloniklubi Trismile, Mehed LiikumaTervise Arengu InstituutFotovabrik ja Matsi Mõis (meetooted Rõngu vallas).

Lisainfo:

Siim Ausmees
Meie Liigume
503 2748
info@meieliigume.ee

meielehelepilt1