Südamenädala Põlvamaa liikumisüritus Tilsis


Sündmuse detailid


polvamaalogod

Liikumissari Meie Liigume korraldab 21. aprillil Tilsi asulas ja ümbruses maakondliku südamenädala liikumisürituse “Hoia süda terve!”, eesmärgiga ennetada südamehaigusi läbi aktiivse liikumise. Ühtlasi on tegemist Meie Liigume Põlvamaa ühistreeningutesarja avaüritusega.

Üritus algab 21. aprillil kell 12.00 Tilsi põhikooli juures ühise soojendusvõimlemisega, millele järgneb  tervisematk Tilsi ümbruses.

Osalejatele on tagatud spordijook ja suupiste.

Kõikide registreerunud osalejate vahel loositakse välja auhindu!

Üritus on mõeldud kogu perele ja sellest osavõtt on tasuta!

Meie Liigume on uus liikumissari, mille eesmärgiks on tervislike eluviiside ja terviseliikumise propageerimine. Sarja sihtgrupiks on kõik pereliikmed, kellele meeldib koos sportida ja aktiivselt oma vaba aega veeta. 2013. aastal on planeeritud Meie Liigume egiidi all korraldada kokku üle 50 ürituse Lõuna-Eesti maakondades ja Lääne-Virumaal. Meie Liigume Põlvamaa ühistreeningutesarjas toimub aastatel 2013-2014 kokku 12 liikumisüritust.

Südamenädala liikumisürituste “Hoia süda terve!” koostööpartneriteks on Põlva Maavalitsus, Laheda Vallavalitsus, Põlvamaa PartnerluskoguGiga, TarmekoBambonaStarfeldtriatloniklubi TrismileMediTA kliinikALeCoqTervise Arengu InstituutMehed LiikumaFotovabrikGlaxoSmithKline Eesti  ja OÜ Matsi Mõis (meetooted Rõngu vallas).

Üritust rahastatakse Põlvamaa Partnerluskogu Leader programmi vahenditest.

Lisainfo:

Siim Ausmees
Meie Liigume
503 2748
info@meieliigume.ee


meielehelepilt1