Südamenädala Tartumaa liikumisüritus Tartumaa Tervisespordikeskuses


Sündmuse detailid


Liikumissari Meie Liigume korraldab 21. aprillil Tartumaa Tervisespordikeskuses maakondliku südamenädala liikumisürituse “Hoia süda terve!”, eesmärgiga ennetada südamehaigusi läbi aktiivse liikumise. Ühtlasi on tegemist Meie Liigume Tartumaa ühistreeningutesarja I etapiga 2013. aastal.

Üritus algab Tartumaa Tervisespordikeskuses (Rõngu valla ja Elva linna piiril) kell 12.00 ühise soojendusvõimlemisega, millele järgneb võimalus üheskoos aktiivseks liikumiseks kõndides või joostes.

Hiljem finišis on võimalik lasta mõõta oma tervisenäitajaid. Osalejatele on tagatud jook ja tervislik suupiste.

Kõikide registreerunud osalejate vahel loositakse välja auhindu!

Üritus on mõeldud kogu perele ja sellest osavõtt on tasuta!

Meie Liigume on uus liikumissari, mille eesmärgiks on tervislike eluviiside ja terviseliikumise propageerimine. Sarja sihtgrupiks on kõik pereliikmed, kellele meeldib koos sportida ja aktiivselt oma vaba aega veeta. 2013. aastal on planeeritud Meie Liigume egiidi all korraldada kokku üle 50 ürituse Lõuna-Eesti maakondades ja Lääne-Virumaal.

Südamenädala liikumisürituste “Hoia süda terve!” koostööpartneriteks on Tartu MaavalitsusTartumaa Tervisespordikeskus, GigaBambona, Starfeldtriatloniklubi TrismileMediTA kliinikALeCoqTervise Arengu Instituut, Mehed LiikumaFotovabrik, GlaxoSmithKline Eesti, Tarmeko  ja OÜ Matsi Mõis (meetooted Rõngu vallas).

Tartumaa südamenädala liikumisürituse läbiviimist toetab Tartu Maavalitsuse harrastusspordi toetuse programm.

Lisainfo:

Siim Ausmees
Meie Liigume
503 2748
info@meieliigume.ee


meielehelepilt1