Südamenädala Valgamaa liikumisüritus Tõrvas


Sündmuse detailid


valgalogod

Liikumissari Meie Liigume korraldab 21. aprillil Tõrva linnas maakondliku südamenädala liikumisürituse “Hoia süda terve!”, eesmärgiga ennetada südamehaigusi läbi aktiivse liikumise. Ühtlasi on tegemist Valgamaa ühistreeningute viienda etapiga!

Üritus algab Tõrva gümnaasiumi juures kell 12.00 ühise soojendusvõimlemisega, millele järgneb võimalus üheskoos aktiivseks liikumiseks kõndides, joostes või jalgrattaga sõites (maanteel).

Hiljem finišis on võimalik lasta mõõta oma tervisenäitajaid. Osalejatele on tagatud jook ja tervislik suupiste.

Kõikide registreerunud osalejate vahel loositakse välja auhindu!

Üritus on mõeldud kogu perele ja sellest osavõtt on tasuta!

Meie Liigume on uus liikumissari, mille eesmärgiks on tervislike eluviiside ja terviseliikumise propageerimine. Sarja sihtgrupiks on kõik pereliikmed, kellele meeldib koos sportida ja aktiivselt oma vaba aega veeta. 2013. aastal on planeeritud Meie Liigume egiidi all korraldada kokku üle 50 ürituse Lõuna-Eesti maakondades ja Lääne-Virumaal.

Südamenädala liikumisürituste “Hoia süda terve!” koostööpartneriteks on Tõrva Linnavalitsus, Tõrva Spordiselts, Valga MaavalitsusGigaBambonaMediTA kliinikALeCoqStarfeldGlaxoSmithKline Eestitriatloniklubi TrismileMehed LiikumaTervise Arengu InstituutFotovabrik ja Matsi Mõis (meetooted Rõngu vallas).

Üritust rahastatakse Valgamaa Partnerluskogu Leader programmi vahenditest.

Lisainfo:

Siim Ausmees
Meie Liigume
503 2748
info@meieliigume.ee

meielehelepilt1