Südamenädala Viljandimaa liikumisüritus Viljandis


Sündmuse detailid


Liikumissari Meie Liigume koostöös Viljandi Linnavalitsusega korraldab 21. aprillil Viljandi järve ääres ja ümbruses maakondliku südamenädala liikumisürituse “Hoia süda terve!”, eesmärgiga ennetada südamehaigusi läbi aktiivse liikumise.

Üritus algab 21. aprillil kell 12.00 Viljandi rannavalve hoone juures ühise soojendusvõimlemisega, millele järgneb ühine jalgsimatk ümber Viljandi järve. Matka üheks eestvedajaks on triatleet Ain-Alar Juhanson.

Samal ajal on võimalik huvilistel läbida Viljandi Linnavalitsuse poolt korraldatud “Meeste mehine rada” (seekord mõeldud ka naistele!), kus tuleb rippsillalt köiega laskuda, proovida rammu rahvuslikes jõukatsumistes, toimub Trepimäe mäkketõus ja ergomeetril sõudmine  ning vibulaskmine.

Lisaks toimub kell 12.00 Viljandi spordihoones (Vaksali 4) tasuta Zumba treening (treener Margit Oks).

Kõikide registreerunud osalejate vahel loositakse välja auhindu!

Üritus on mõeldud kogu perele ja sellest osavõtt on tasuta!

Meie Liigume on uus liikumissari, mille eesmärgiks on tervislike eluviiside ja terviseliikumise propageerimine. Sarja sihtgrupiks on kõik pereliikmed, kellele meeldib koos sportida ja aktiivselt oma vaba aega veeta. 2013. aastal on planeeritud Meie Liigume egiidi all korraldada kokku üle 50 ürituse Lõuna-Eesti maakondades ja Lääne-Virumaal.

Südamenädala liikumisürituste “Hoia süda terve!” koostööpartneriteks on Viljandi Linnavalitsus, Viljandimaa Terviseedenduse TervisetubaGigaBambonaStarfeldtriatloniklubi TrismileMediTA kliinikALeCoqTervise Arengu InstituutMehed LiikumaFotovabrikGlaxoSmithKline Eesti, Tarmeko  ja OÜ Matsi Mõis (meetooted Rõngu vallas).

Lisainfo:

Siim Ausmees
Meie Liigume
503 2748
info@meieliigume.ee


meielehelepilt1