Vahekokkuvõte Eesti Ekstreemjooksu karikasarjast

Tänavuse Eesti Ekstreemjooksu karikasarja kaks esimest etappi toimusid 21. aprillil Otepääl ja 5. mail Sakus.

Igal Eesti Ekstreemjooksu karikasarja etapil on võimalik koguda individuaalselt või võistkonnaga punkte vastava võistlusklassi arvestuses – I koht-100 punkti, II koht-97 punkti, III koht-95 punkti, IV koht-94 punkti jne.

Punktiarvestust ei kohaldata mees- ja naisharrastajate võistlusklassidele. Harrastajate võistlusklass on suunatud neile spordisõpradele, kes ei soovi osa võtta kõikidest Eesti Ekstreemjooksu karikasarja etappidest.

Sarja üldarvestuses osalemiseks tuleb võistelda vähemalt neljal etapil, sh sarja viimasel etapil Viljandis. Viiel etapil osalemise korral lähevad arvesse neli parimat tulemust.

Eesti Ekstreemjooksu karikasarja kokkuvõtete tegemine ja sarja parimate auhindamine toimub 26. augustil Viljandi Ekstreemjooksul. Auhinnatakse kõikide võistlusklasside kolme parimat meest ja naist ning kolme parimat võistkonda.

Punktitabel kahe etapi järgi

Eesti Ekstreemjooksu karikasari jätkub peale pausi juba 1. juulil Mulgimaal, kus on toimumas III Tõrva Ekstreemjooks. Võistluse käigus toimub ainult noorte- ja lühijooks (osalemine nii individuaalselt kui võistkondadega) ning nendel distantsidel selguvad tänavused Eesti meistrid takistuskrossi lühirajal. Võistlusele saab soodsamalt registreeruda kuni 24. juunini sportos.eu keskkonnas.

Lisainfo

Siim Ausmees
503 2748
siim@meieliigume.ee