Viimane võimalus eelregistreerida ERMi Jüriöö jooksule

Spordiklubi Meie Liigume ja Eesti Rahva Muuseum ootavad pühapäeval, 22. aprillil kõiki spordisõpru Tartusse Raadile ERMi Jüriöö jooksule, millega tähistatakse Eesti Vabariigi 100. ja Jüriöö ülestõusu 675. aastapäeva. Eelregistreerimine on avatud pühapäeva, 15. aprillini.

ERMi Jüriöö jooksu avab 22. aprillil kell 17 lastejooks (2 km). Seejärel, kell 17.30 lähevad rajale põhivõistluse (10 km) ja kell 17.50 lühivõistluse (5 km) jooksjad. Lisaks on rajale oodatud ka kepikõndijad ja kiiret kõndi harrastavad spordisõbrad. Jooksule on registreerinud juba ligi 200 osalejat.

Jooksuvõistluse keskus paikneb ERMi B-parklas (Muuseumi tee 2, Tartu) ning võistlusrajad kulgevad muuseumi ümbruses, ajaloolises Raadi mõisa pargis ja piirkonna kergliiklusteedel.

Kõikide võistlusklasside kolme parimat autasustatakse kell 19 ning kõikidele osalejatele kingitakse mälestuseks erikujundusega osalejamedal.

Võistlusjuhendi leiab ja eelregistreerimine on avatud sportos.eu keskkonnas: www.sportos.eu/ee/et/ermi-jurioo-jooks. Üritus Facebookis ja ERMi kodulehel.

ERMi Jüriöö jooksu peakorraldaja on spordiklubi Meie Liigume koostöös Eesti Rahva Muuseumiga. Võistluse läbiviimist toetavad Tartus tegutsev Medita Kliinik, Tartu linn, Tartu vald, meditsiinilabor Synlab, Tartumaa Spordiliit, Hasartmängumaksu Nõukogu, Eesti Kultuurkapital, Ikodor, Reginett, Tarmeko ja Tartu Mill.

Lisainfo:
Siim Ausmees
Spordiklubi Meie Liigume
503 2748
siim@meieliigume.ee

http://meieliigume.ee